Stypendia Fundacji im. Raczyńskich przyznane (luty 2023)

Miło nam poinformować, że po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zostali stypendystami Fundacji im. Raczyńskich przy Muzeum Narodowym w Poznaniu. Wyłonienie stypendystów nastąpiło w trakcie obrad komisji stypendialnej, której przewodniczył sekretarz fundacji, Mikołaj Pietraszak Dmowski. Kandydaci musieli wykazać się wiedzą o rodzinie Patrona naszej szkoły oraz spełnić kryteria dotyczące sukcesów w nauce oraz zaangażowania w życie szkoły i lokalnej społeczności.

Uczniowie odebrali stypendia z rąk Mikołaja Pietraszaka Dmowskiego w obecności rodziców oraz dyrekcji szkoły w dniu 23 lutego 2023 roku.

A oto lista tegorocznych stypendystów:

Lena Buczkowska

Małgorzata Kaczmarek

Maja Kubiszewska

Mikołaj Sznura

Magdalena Sznura

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!