Projekt kartki wielkanocnej (luty 2021)

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs "Ruszamy z Kartką Wielkanocną", organizowany przez Fundację Banku Gospodarstwa Krajowego. Najważniejsze informacje:
1. Technika pracy - dowolna.
2. Rozmiar pracy - 21x21 cm (warunek konieczny).
3. Podpis pracy - należy przykleić kartkę wydrukowaną i ja się tym zajmę.
4. Pracę należy oddać do środy 24.02. u wychowawcy klasy.
5. Razem z pracą, dzieci oddają wypełnione i podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.
Zapraszam do udziału, Olga Miężał

>>Konkurs plastyczny na projekt kartki wielkanocnej<<


 

Konkurs WPN (luty 2021)

Ruszamy z KONKURSEM, w którym do wygrania będą BUDKI LĘGOWE dla ptaków. 🐦🐦🐦Zapraszamy Was do obejrzenia naszego nowego cyklu filmowego: 🎥"Mosina - NATURAlnie piękne miejsce"🎥 Razem z zastępcą dyrektora Wielkopolskiego Parku Narodowego, Rafałem Kurczewskim, przygotowaliśmy dla Was pierwszy odcinek! Wśród osób, które obejrzą film i prawidłowo odpowiedzą na pytania:

✅1.W jakim okresie czyścimy budki lęgowe?

✅2.W którą ze stron świata najlepiej skierować wylot budki podczas jej zawieszania?

✅3.Wymień co najmniej 3 gatunki zwierząt, które mogą zagrażać ptasim lęgom?

✅4.Jakie ptaki mogą zamieszkać w budce typu A?

- rozdysponujemy BUDKI LĘGOWE typu A.

Odpowiedzi ślijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 lutego br. Regulamin i zasady konkursu na stronie mosina.pl. https://www.youtube.com/watch?v=Gu1dNxxSIog


 

,,Bezpiecznie na wsi mamy- 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” (luty 2021)

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez KRUS (Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego). Cel konkursu:
a) promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego,
b) popularyzowanie ,,Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat”.
Zadaniem jest wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym
Organizator zapewnia nagrody rzeczowe. Zgłoszenia chętnych do udziału w konkursie przyjmuje p. Anita Wasilewska do dnia 28 lutego 2021.


 

Mój pomysł na ochronę środowiska (luty 2021)

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska” VI edycja – Dbam o środowisko. Aby znaleźć więcej informacji kliknij >>TUTAJ<<.

Zgłoszenia do końca marca przyjmuje Agnieszka Byczyńska

(prace będą wysłane przez sekretariat szkoły)